Usługi zegarmistrzowskie Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • ZEGARKI KWARCOWE I...

  Zegarek to w obecnych czasach elegancki gadżet kolorem i stylem dopasowany do stroju. Dobrze serwisowany mechanizm posłuży długie lata, dlatego dla naszych klientów postaraliśmy się o autoryzowany serwis  zegarków:

  - Casio,

  - Adriatica,

  - Doxa,

  - Citizen.

  Podstawową usługą jest wymiana baterii oraz wymiana baterii z testem szczelności. Wymiana baterii razem z testem szczelności, potwierdzona wydrukiem z wynikiem to koszt:

  - w zegarkach wodoszczelnych od 5bar (50m) -od 40 złotych,

  - w zegarkach wodoszczelnych i z metali szlachetnych otwieranych ciśnieniowo - od 60 złotych.

  Wymiana baterii w zegarkach niewodoszczelnych do 3 bar (30m) lub bez testu szczelności - od 20 złotych.

  Do każdego zegarka możemy dopasować bransoletę lub pasek marki min. Tekla lub Hirsch:

  - paski zwykłe od 20 zł

  - paski skórzane od 50 zł.

  Gdy zachodzi potrzeba, istnieje możliwość odesłania zegarka na wskazany adres – koszt usługi plus koszt przesyłki 25,00 zł.

 • ZEGARKI MECHANICZNE

  Poprawność działania zegarków mechanicznych gwarantuje systematyczne serwisowanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów jesteśmy autoryzowanym serwisem zegarków:

  -Doxa,

  -Adriatica,

  -Orient.

  Jeżeli jednak zegarek odmów posłuszeństwa gwarantujemy kompleksową naprawę. Państwa zegarek zostanie rozkręcony, mechanizm zdiagnozowany, umyty w myjce ultradźwiękowej,wyregulowany, skalibrowany i złożony.

  Jeżeli będzie potrzeba dobierzemy bransoletę lub pasek, których szeroki wybór gwarantuje zadowolenie.

 • ZEGARY ŚCIENNE

   Jeżeli zauważysz, że twój zegar kwarcowy źle wskazuje czas przynieś go do nas. Za niewielki pieniądze wymienimy mechanizm, a jeśli wskazówki opadają, nie martw się, założymy nowe i wyregulujemy je. Zegary wiszące mechaniczne wyregulujemy lub wykonamy naprawę i czyszczenie mechanizmu.

 • ZEGARY STOJĄCE

  Transport dużych, stojących zegarów może być uciążliwy, dlatego to my dojedziemy do was do 30 km.

 • STARE ZEGARY

  Nawet stary zegar może dostać nową duszę. Odrestaurujemy, naprawimy lub wymienimy mechanizm.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Usługi zegarmistrzowskie

Zakład Zegarmistrzowski Jerzy Deputat, działa od wielu lat. Jest o renomowanej opinii i cieszy się popularnością wśród klientów. Wykonuję usługi zegarmistrzowskie, na przykład wymiana baterii z testem szczelności. Firma skupia się na potrzebach swoich użytkowników dając im najwyższej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę. Nasza oferta obejmuję: sprzedaż biżuterii i dewocjonaliów,obrączek, złota, srebra, szeroki wybór baterii, pasków, naprawa zegarków, wymiany baterii. Dbamy o wysoki standard świadczonych usług, pracują u nas ludzie z bardzo dużym doświadczeniem i zamiłowaniem do jubilerstwa i zegarmistrzostwa. Zegarmistrz opole to hasło, które wypowiada wielu lub wpisuję w wyszukiwarkę internetową w nadziei na szybką i skuteczną naprawę lub udane zakupy. Realizujemy zamówienia i handel online, konsultanci służą radę i pomocą. Nasza firma gwarantuję najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami i wyróżnieniami za standardy pracy. Koncentrujemy się da udoskonalaniu usług przykładowo wymiana baterii w zegarku, nie zajmuję nam wielu czasu, dokonujemy sprawnej oceny oraz wnikliwej analizy. Klienci znajdą u nas zegarki światowych marek na przykład: szwajcarskie DOXA, ATLANTIC, japońskie, CASIO, hiszpańskie FESTINA, amerykańskich TIMEX oraz belgijskie ICE WATCH. Tak bogata i szeroka oferta wpisująca się w trendy i modę zadowoli każdego klienta. Dysponujemy autoryzowanym serwisem naprawiając zegarki ręczne, ścienne, stojące. Naszymi priorytetami są indywidualna obsługa i profesjonalne doradztwo i wykonywanie usług, dzięki którym potrafimy trafnie określić potrzeby naszych klientów i zaoferować im najlepsze produkty ( zegarki, biżuterię). Wspólnie tworzymy nowoczesne koncepcję i rozwiązania, które są korzyścią dla naszych kupujących. Oprócz produktów, posiadamy także specjalistyczną wiedzę, która jest olbrzymim atutem na rynku. Dajemy możliwość wsparcia kupującego przez gwarancję i usługi pogwarancyjne, ekspresową dostawę towaru oraz przyjazną i spersonalizowaną obsługę.