Usługi zegarmistrzowskie

Zakład Zegarmistrzowski Jerzy Deputat, działa od wielu lat. Jest o renomowanej opinii i cieszy się popularnością wśród klientów. Wykonuję usługi zegarmistrzowskie, na przykład wymiana baterii z testem szczelności. Firma skupia się na potrzebach swoich użytkowników dając im najwyższej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę. Nasza oferta obej...

Zakład Zegarmistrzowski Jerzy Deputat, działa od wielu lat. Jest o renomowanej opinii i cieszy się popularnością wśród klientów. Wykonuję usługi zegarmistrzowskie, na przykład wymiana baterii z testem szczelności. Firma skupia się na potrzebach swoich użytkowników dając im najwyższej jakości produkty oraz profesjonalną obsługę. Nasza oferta obejmuję: sprzedaż biżuterii i dewocjonaliów,obrączek, złota, srebra, szeroki wybór baterii, pasków, naprawa zegarków, wymiany baterii. Dbamy o wysoki standard świadczonych usług, pracują u nas ludzie z bardzo dużym doświadczeniem i zamiłowaniem do jubilerstwa i zegarmistrzostwa. Zegarmistrz opole to hasło, które wypowiada wielu lub wpisuję w wyszukiwarkę internetową w nadziei na szybką i skuteczną naprawę lub udane zakupy. Realizujemy zamówienia i handel online, konsultanci służą radę i pomocą. Nasza firma gwarantuję najwyższą jakość potwierdzoną certyfikatami i wyróżnieniami za standardy pracy. Koncentrujemy się da udoskonalaniu usług przykładowo wymiana baterii w zegarku, nie zajmuję nam wielu czasu, dokonujemy sprawnej oceny oraz wnikliwej analizy. Klienci znajdą u nas zegarki światowych marek na przykład: szwajcarskie DOXA, ATLANTIC, japońskie, CASIO, hiszpańskie FESTINA, amerykańskich TIMEX oraz belgijskie ICE WATCH. Tak bogata i szeroka oferta wpisująca się w trendy i modę zadowoli każdego klienta. Dysponujemy autoryzowanym serwisem naprawiając zegarki ręczne, ścienne, stojące. Naszymi priorytetami są indywidualna obsługa i profesjonalne doradztwo i wykonywanie usług, dzięki którym potrafimy trafnie określić potrzeby naszych klientów i zaoferować im najlepsze produkty ( zegarki, biżuterię). Wspólnie tworzymy nowoczesne koncepcję i rozwiązania, które są korzyścią dla naszych kupujących. Oprócz produktów, posiadamy także specjalistyczną wiedzę, która jest olbrzymim atutem na rynku. Dajemy możliwość wsparcia kupującego przez gwarancję i usługi pogwarancyjne, ekspresową dostawę towaru oraz przyjazną i spersonalizowaną obsługę.

Więcej

Usługi zegarmistrzowskie Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • ZEGARKI KWARCOWE I...

  Zegarek to w obecnych czasach elegancki gadżet kolorem i stylem dopasowany do stroju. Dobrze serwisowany mechanizm posłuży długie lata, dlatego dla naszych klientów postaraliśmy się o autoryzowany serwis  zegarków:

  - Casio,

  - Adriatica,

  - Doxa,

  - Citizen.

  Podstawową usługą jest wymiana baterii oraz wymiana baterii z testem szczelności. Wymiana baterii razem z testem szczelności, potwierdzona wydrukiem z wynikiem to koszt od 35 złotychDo każdego zegarka możemy dopasować bransoletę lub pasek marki min. Tekla lub Hirsch już od 15 złotych.

  Gdy zachodzi potrzeba, istnieje możliwość odesłania zegarka na wskazany adres – koszt usługi plus koszt przesyłki 25,00 zł.

 • ZEGARKI MECHANICZNE

  Poprawność działania zegarków mechanicznych gwarantuje systematyczne serwisowanie. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów jesteśmy autoryzowanym serwisem zegarków:

  -Doxa,

  -Adriatica,

  -Orient.

  Jeżeli jednak zegarek odmów posłuszeństwa gwarantujemy kompleksową naprawę. Państwa zegarek zostanie rozkręcony, mechanizm zdiagnozowany, umyty w myjce ultradźwiękowej,wyregulowany, skalibrowany i złożony.

  Jeżeli będzie potrzeba dobierzemy bransoletę lub pasek, których szeroki wybór gwarantuje zadowolenie.

 • ZEGARY ŚCIENNE

   Jeżeli zauważysz, że twój zegar kwarcowy źle wskazuje czas przynieś go do nas. Za niewielki pieniądze wymienimy mechanizm, a jeśli wskazówki opadają, nie martw się, założymy nowe i wyregulujemy je. Zegary wiszące mechaniczne wyregulujemy lub wykonamy naprawę i czyszczenie mechanizmu.

 • ZEGARY STOJĄCE

  Transport dużych, stojących zegarów może być uciążliwy, dlatego to my dojedziemy do was do 30 km.

 • STARE ZEGARY

  Nawet stary zegar może dostać nową duszę. Odrestaurujemy, naprawimy lub wymienimy mechanizm.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji